Výhradní distributor značky Dermalogica pro ČR a SR

Často kladené dotazy k Phyto-Nature Firming Serum

Proč dvě séra v jednom?

Phyto-Nature Firming Serum má dvoufázové složení, což znamená, že obsahuje liftingové sérum a zpevňující sérum, které fungují ve dvou oddělených fázích. Sérum bylo vyvinuto tímto způsobem, aby zajistilo nejlepší účinnost a výkon, a také z toho důvodu, že obsahuje aktivní látky rozpustné jak v oleji, tak ve vodě. 

Jaký je rozdíl mezi Phyto-Nature Firming Serum a retinolem?

Phyto-Nature Firming Serum funguje odlišným způsobem než retinol, tudíž je nelze srovnávat. Pokud požadujete účinky retinolu, zvažte použití Overnight Retinol Repair nebo Overnight Retinol Repair 1 %.

Které produkty lze s Phyto-Nature Firming Serum kombinovat?

Vše záleží na výsledcích analýzy pleti pomocí techniky Face Mapping®, kterou vám provede pleťový terapeut. Společně s ním se můžete obrátit i na ovládací prvek PhytoTouch, kde získáte další doporučení ohledně produktů v závislosti na stav vaší pleti.

Jaký je rozdíl mezi Phyto-Nature Firming Serum a Power Rich?

Power Rich je víceúčelový hydratační produkt s trojím účinkem pro ošetření, který pomáhá vyhlazovat jemné linky, zlepšit odolnost a zachovat rovnováhu hydratace. Phyto-Nature Firming Serum je dvoufázové sérum pro cílené ošetření, které zdvojnásobuje zářivost pleti a zároveň ji okamžitě zpevňuje, zajistí její lifting a oživení. Tyto produkty vypadají a působí velmi odlišně, ale jsou velmi účinné při redukci projevů předčasného stárnutí pleti.

Je Phyto-Nature Firming Serum vhodné pro všechny typy pleti a snáší se s hydratačními produkty Dermalogica?

Každá z nás, kterou trápí viditelné známky stárnutí pleti, může začlenit Phyto-Nature Firming Serum do své běžné péče o pleť s produkty Dermalogica s následným použitím hydratačního produktu, který nejlépe vyhovuje vaší pleti. Například, pokud máte suchou pleť, budete tento produkt aplikovat před použitím Intensive Moisture Balance, zatímco s mastnou pletí jej použijte před nanesením Active Moist.

Jaký je rozdíl mezi kyselinou hyaluronovou nové generace ve Phyto-Nature Firming Serum a kyselinou hyaluronovou dvojí velikosti?

Přestože obě hydratují, kyselina hyaluronová nové generace obsažená ve Phyto-Nature Firming Serum slouží primárně k poskytnutí okamžitého vyplňujícího efektu, a kyselina hyaluronová dvojí velikosti se používá hlavně ke snížení míry transepidermální ztráty vody a zvýšení hydratace napříč povrchovými vrstvami pleti. 

Jsou séra předem smíchaná?

Ne, séra jsou umístěna zvlášť ve dvou oddělených komorách, z nichž se nanášejí zároveň a jsou smíchány ručně těsně před aplikací. Tímto způsobem jsou aktivní látky uchovávány odděleně, což nám pomáhá minimalizovat potřebu přidávat další složky, které by byly nutné ke stabilizaci těchto aktivních látek v olejo-vodném roztoku, a maximalizovat jejich účinek pro zajištění nejlepšího výkonu.

Jak se tento produkt nanáší?

Umístěte ukazováček na střed pumpičky, pevně ji stiskněte a naneste produkt do dlaně.

Jak často tento produkt používat?

Doporučujeme používat dvakrát denně, ráno a večer, po aplikaci tonika a před použitím hydratačního produktu.

Je nutné tento produkt vmasírovat do pleti?

Ano, produkt působí a vypadá lépe, když se důkladně vmasíruje do pleti.

Je možné tento produkt použít na krk a dekolt?

Ano.

Lze tento produkt použít po provedení exfoliace? Nevyvolá citlivost?

Ano, lze ho aplikovat po provedení exfoliace. Neměl by vyvolat žádnou citlivost, avšak pokud se objeví negativní reakce, okamžitě informujte svého pleťového terapeuta.

Jak se používá prvek PhytoTouch?

Prvek je dostupný na phytotouch.com. Abyste jej mohli používat, jednoduše postupujte podle pokynů, které se objeví po načtení. Jestliže máte další dotazy či potíže, obraťte se na nás či svého pleťového terapeuta.