Výhradní distributor značky Dermalogica pro ČR a SR

Denní vs noční péče o pleť

denní péče o pleť

DENNÍ VS NOČNÍ PÉČE O PLEŤ

Potřeby vaší pleti se během dne různí. My víme proč.

  • V průběhu dne pleťbojuje proti poškozenízpůsobenému znečištěním a UV zářením.
  • V noci pleťopravuje poškozenívznikléběhem dne a regeneruje se.
  • Vyberte si produkty, které se přizpůsobí přirozenému rytmu pleti a dosáhněte té nejzdravější pleti, jakou jste kdy měli.

Naše pleť je mnohem chytřejší, než bychom si o ní mohli myslet: všichni máme „tělesné hodiny“, které řídí 24hodinový cyklus známý jako cirkadiánní rytmus.

Pleť hraje v našem cirkadiánním rytmu významnou roli. Během hodin denního světla je pleť v obranném režimu, kdy bojuje proti náporu škodlivých faktorů, jako je UV záření a znečištění, a proti působení volných radikálů, které mohou přispívat k poškození pleti. V noci se přepíná do režimu obnovy: produkuje antioxidanty a obnovuje se po poškození vzniklém během dne, a je nejlépe schopná vstřebat aktivní složky z produktů péče o pleť.

Naše pleť zkrátka pracuje stejně tvrdě jako my sami, a my jí můžeme mnoha způsoby pomoci její každodenní práci optimalizovat.  Abyste při vaší pravidelné péči o pleť dosáhli co nejlepších výsledků, vybírejte si produkty s obsahem aktivních složek, které budou fungovat v souladu s přirozeným cirkadiánním rytmem pleti.

 

denní cyklus péče o pleť

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   DOPOLEDNÍ REŽIM OBRANY 

  • Buňky chrání před působením UV záření
  • Přirozená antioxidační ochrana
  • Vrcholná doba: 7:00 – 11:00

 

Výběr toho nejlepšího z denní péče o pleť:

Prisma Protect SPF30: Obrana pleti aktivovaná světlem, širokospektrální ochrana a další: Prisma Protect SPF 30 blokuje 85 % znečištění, podporuje zářivost pleti a zároveň předchází vzniku známek poškození pleti.

BioLumin-C Serum: BioLumin-C Serum funguje v souladu s vlastním obranným mechanismem pleti, ničí volné radikály a využívá vysoce stabilní formy vitamínu C pro zmírnění vzhledu jemných linek a vrásek.

Daily Superfoliant: Vysoce aktivní produkt vyvinutý tak, aby vám pomohl dosáhnout nebývale hebké pleti, využívá technologie proti znečištění a pomáhá chránit pleť před každodenním poškozením.

 

   ODPOLEDNÍ REŽIM REGENERACE

  • Míra obnovy pleti se téměř zdvojnásobuje
  • Stoupá produkce melatoninu, který opravuje poškození způsobené UV zářením
  • Vrcholná doba: 21:00 – půlnoc

 

Výběr toho nejlepšího z denní péče o pleť:

Sound Sleep Cocoon: Díky enkapsulovanému esenciálnímu oleji z francouzské levandule, který se aktivuje pohybem, vám Sound Sleep Cocoon pomůže lépe usnout, abyste se ráno probudili se zářivou pletí.

Nightly Lip Treatment: Nechte si vyhladit vrásky od smíchu a jemné linky během spánku: Výživné složení Nightly Lip Treatment zpevňuje, hydratuje a regeneruje rty a pleť kolem nich.

Overnight Repair Serum: Overnight Repair Serum s obsahem arganového a růžového oleje a účinných peptidů podporuje odolnost pleti a noční regeneraci pleti. 

 

Chcete se dozvědět, jak pro svou pleť nejlépe využít denní a noční cykly?

Navštivte myskinclock.com!