Výhradní distributor značky Dermalogica pro ČR a SR

o nás

Náš příběh  Proč nakupovat u nás  Spolupráce  Autorizovaní  prodejci Dermalogica  Nejčastější dotazy

Vítejte na oficiálním e-shopu Dermalogica pro Česko a Slovensko

Chvíle, kdy se Vaše pleť změnila. Navždy.

Jen zdravá pleť může být krásná.

Dermalogica vznikla ve Spojených Státech v roce 1986 s jasným cílem – nabídnout zákazníkům kvalitní přípravky bez obsahu běžně používaných složek, jakými jsou lanolin, denaturovaný alkohol, minerální oleje, umělá barviva a parfém, jež s sebou přinášejí riziko podráždění. Každý produkt Dermalogica, který vzniká v laboratořích Mezinárodního dermálního institutu (The International Dermal Institute), obsahuje jen ty nejčistší a nejkvalitnější dostupné složky. Přípravky Dermalogica jsou ve více než 80 zemích po celém světě vybírány a doporučovány vyškolenými kosmetičkami se stejnou péčí, s jakou doktoři předepisují léky. Kompletní systém péče o pleť je každému zákazníkovi sestaven na míru na základě unikátní analýzy pleti "Face Mapping®, při které profesionál nejdříve „dekóduje“ jednotlivé zóny obličeje, aby mohl doporučit produkty, jež zlepší zdraví klientovy pokožky a přinesou viditelné výsledky.

Dermalogica je přesvědčena, že péče o pleť není o luxusních flakónech, nesmyslně vysokých cenách nebo modelkách s bezchybnou pletí na reklamních vizuálech. Stejně jako péče o zuby je v první řadě o jejím zdraví. Dermalogica neslibuje zázraky, ale skutečné výsledky, které s sebou přináší kvalitní složení výrobku a jeho profesionální doporučení. Dermalogica nabízí produkty určené k péči o pokožku obličeje a těla, řadu slunečních přípravků a péči adresovanou specifickým potřebám všem tipům pleti.

Nejsme motivováni pouhou potřebou být krásní… Jde nám primárně o péči vedoucí ke skutečnému zdraví pleti.

Je ale jasné, že pokud je pleť zdravá je pak přirozeně  i krásná ... 

Zdravá pleť nemá co do činění s načančaným balením ani s modelkami. Naše produkty místo toho prostě přinášejí výsledky a to při každém použití. Takže i když naše balení snad barevně neladí s Vaší koupelnou, můžete si být jistí, že jsme náš čas strávili nad vývojem složení, které Vaší pleti poskytne vše, co opravdu potřebuje. Navíc nikdy nepoužíváme jinak běžné ingredience jako minerální oleje, lanolin, umělá barviva, parfémy ani jinou lacinou vatu. Samozřejmě, je to s nimi jednodušší, ale jsou zkrátka škodlivé pro Vaši pleť. Místo toho používáme složky, o kterých jsme přesvědčeni, že fungují — naše jistota je založena na zpětné vazbě od expertů po celém světě, kteří naše produkty používají každý den a mají skvělé výsledky.