Výhradní distributor značky Dermalogica pro ČR a SR

Náš příběh

Pečující kosmetické produkty dermalogica

Zjistěte i vy, proč je Dermalogica číslem jedna v profesionální péči o pleť!

Péče o pleť, která funguje nejen dnes, ale po celý život – to je kosmetika Dermalogica. Za značkou stojí uznávaná pleťová terapeutka Jane Wurwand, která díky své profesi přesně ví, jak takovou péči o pleť vytvořit. Vedle inovativních produktů a profesionálních služeb je cílem značky také zajišťovat odborníkům vzdělání a klientům péči přizpůsobenou na míru jejich pleti.

ocenění produktů dermalogica

V čem je Dermalogica jiná?

Dermalogica se řadí mezi přední značky profesionální péče o pleť a používá ji přes 100 000 pleťových terapeutů ve více než 100 zemích světa. A existuje pro to spousta důvodů.

Dermalogica se nebojí inovací a vnesla do kosmetického odvětví něco nového. Kombinací vědeckých poznatků a přírody vytváří takové řady produktů, které aktivně zlepšují zdraví pleti. Její odlišnost se ale promítá i do dalších aspektů.

 

  • Láska ke vzdělávání

Pleťovým terapeutům nabízí Dermalogica nejen prvotřídní produkty pro práci, ale také vzdělávání a pravidelná školení. A cíl je jasný: zajistit zdravou pokožku pro všechny.

 

  • Péče o pleť na míru

Každá pleť má svá specifika. Ať už je ale váš typ pokožky, životní styl nebo prostředí, v němž se pohybujete, jakýkoliv, produktové řady Dermalogica jsou vytvářené tak, aby se vám přizpůsobily. S výběrem ideální péče právě pro vaše potřeby vám nejlépe pomůže profesionální pleťový terapeut.

 

  • Síla lidského doteku

Profesionální ošetření v salonu pomáhá nejen vyřešit nejrůznější problémy na pleti a zajistit co nejzdravější pokožku. Důležitý je už samotný lidský dotek, hlas a přítomnost pleťového terapeuta. Díky tomu si vytváříme s našimi zákazníky speciální a dlouhotrvající pouto.

 

  • Důraz na čisté složení

Produkty Dermalogica jsou vyráběny v Kalifornii, která má jedny z nejpřísnějších podmínek, co se týče ochrany životního prostředí i zákazníků. Už od začátků dbáme na čisté složení produktů, které jsou navíc:

  • veganské
  • cruelty-free s certifikáty Leaping Bunny a PETA
  • bez umělých parfemací a barviv
  • bez parabenů, alkoholu, lanolinu, minerálních olejů a lepku

 

Objevte účinky produktů Dermalogica i vy a zajistěte si tu nejzdravější pleť!

 

výhody kosmetiky dermalogica