Výhradní distributor značky Dermalogica pro ČR a SR

Proč Digital Detox?

restart. nabití. oživení.

proskin 60'digital detox

 

Co je DIGITAL DETOX?

Digital Detox je vylepšením služby ProSkin 60 na míru, které vám umožní se odpojit od digitálního světa a vnímat sílu dotyku - zatímco vaše pleť se mění do toho nejlepšího a nejzdravějšího možného stavu. 

Toto ošetření se nejen zaměřuje na nejvýznamnější potíže vaší pleti, ale také ukazuje, jak Dermalogica podporuje zdravý životní styl tím, že nabízí čas na očistu od "digitálního znečištění".

Kopie návrhu uvodni foto_služby-3

Proč DIGITAL DETOX?

Počítače, mobilní telefony a jiné digitální přístroje mohou život mnoha způsoby usnadnit, avšak neustálá digitální stimulace může vést k přetížení očí, krku, rukou, paží a dokonce i mozku. Z toho může pramenit zvýšená míra stresu a nedostatek spánku a v důsledku toho pak mdlý vzhled pleti a zvýraznění známek předčasného stárnutí pleti. 

Služba Digital Detox dává mysli i tělu šanci odpoutat se od nadměrného digitálního působení. Mezi přínosy lze zahrnout:

  • méně škodlivého stresu
  • zlepšené vnímání přítomného okamžiku
  • prohloubení vztahů s ostatními lidmi
  • zvýšená kreativita
  • klidnější spánek
  • lepší pleť

 

Snížení míry stresu může pomoci zmírnit citlivost pleti na podněty a klidnější spánek může mít významný vliv na pleť díky zvýšené cirkulaci krve. Chvíle nečinnosti v průběhu služby Digital Detox také umožní pleti, aby se přepnula z režimu "obrana" do režimu "regenerace" a zaměřila se tak více na svou vlastní opravu a obnovu. Váš profesionální pleťový terapeut může tento čas využít k aplikaci regeneračních složek, jako jsou vitamíny A, C a E, které jsou přítomny v mnoha našich produktech. Tyto vitamíny pomáhají urychlit proces přirozené obnovy pleti, posílit její pružnost a zvýšit hebkost, a zároveň pleť chrání před působením reaktivních oxidačních částic neboli volných radikálů.