Výhradní distributor značky Dermalogica pro ČR a SR

UltraCalming™ Trio: INTENZIVNÍ ZKLIDNĚNÍ

dermalogica ultracalming

Téměř polovina světové populace popisuje svou pleť jako citlivou nebo velmi citlivou. Navzdory širokému rozšíření tohoto typu pleti se může snaha o její ošetření zdát jako těžký boj - to proto, že u každého jsou projevy citlivé pleti různé. Máme však dobrou zprávu: ať už trpíte pouze občasnou citlivostí nebo trvalými nepříjemnými pocity, účinná řada UltraCalming™ od Dermalogicy zklidňuje bolestivé a nepříjemné projevy citlivé pleti, počínaje zarudnutím a dehydratací až po bolestivost, pálení a narušenou bariéru.

A co ještě lepší, produkty řady UltraCalming™ jdou až do jádra citlivosti a chrání proti dalšímu zanícení, aby vaše pleť mohla opět zářit zdravím.

Co způsobuje citlivost pleti?

"Proč se to děje?" To je jedna z prvních věcí, na níž se lidé ptají při hledání úlevy. Citlivost pleti může být následkem působení jakékoli kombinace těchto faktorů:

  • Životní styl (stres, strava, kouření nebo složení kosmetických přípravků)
  • Prostředí (znečištění a povětrnostní podmínky)
  • Fyziologie (stres, hormonální nerovnováha)
  • Genetika (dědičný sklon k citlivosti pleti)

Bez ohledu na spouštěcí faktor má každá citlivá pleť jednu společnou vlastnost, kterou je narušená lipidová bariéra. Když si představíte své pleťové buňky jako maličké cihly, pak lipidy jsou jako "malta", která je drží pohromadě. Ve zdravé lipidové bariéře nejsou žádné mezery - bariéra zadržuje v pleti vodu a brání průniku nečistot z okolního prostředí; tím pleť udržuje hydratovanou a zdravou. Pokud je pleť vystavena rizikovým faktorům, v ochranné vrstvě se začnou objevovat trhliny, což způsobuje její citlivost.

Jsme tu, abychom vám pomohli

Zde vám představíme několik způsobů, jak společně s vaším pleťovým terapeutem dosáhnete opravdové úlevy od přecitlivění vaší pleti.

Ošetření FaceFit pro citlivou pleť

Vyzkoušejte expresní účinnost: Toto cílené desetiminutové ošetření zmírňuje zarudnutí, pomáhá opravit přirozenou ochrannou bariéru pleti, hydratuje suchou a podrážděnou pleť a okamžitě snižuje její citlivost.

Lekce Skin bar® pro ochranu citlivé pleti

Zjistěte, jak používat nové UltraCalming™ Trio pro optimální výsledky. Dle pokynů svého pleťového terapeuta se naučíte, jak správně vrstvit a aplikovat produkty - využijte příležitost vyzkoušet produkty dříve.

Jaké vám hrozí riziko zcitlivění pleti?

Zeptejte se svého pleťového terapeuta na online nástroj od Dermalogicy "Skin Sensitivity Risk". Jednoduše zadejte míto, kde se nacházíte, a nástroj vám řekne, jaké jsou možné příčiny citlivosti vaší pleti - a nabídne personalizovaný plán péče o pleť s řešením vašich nejpodstatnějších potíží.

Navštivte skinsensitivityrisk.com 

UltraCalming™ Trio pro intenzivní zklidnění!

redness relief essence

Lehké ale intenzivní tonikum zklidňuje, zvyšuje míru hydratace a zmírňuje zarudnutí.

barrier defense booster

Koncentrované sérum na bázi oleje vyživuje pleť, ulevuje od vysušení a zabraňuje nepříjemným pocitům.

calm water gel

Ultra-lehký hydrogelový krém proniká do pleti a uzamyká v ní vlhkost.

 dermalogica zklidnění pleti