Výhradní distributor značky Dermalogica pro ČR a SR

Často kladené otázky k produktu Clearing Defense spf30

clearing defense dermalogica

Nahrazuje tento produkt nějaké stávající produkty Clear Start?

Ano, nahrazuje produkt Oil Clearing Matte Moisturizer SPF15.

Čím se tento produkt liší od (již nevyráběného) produktu Clearing Matte Moisturizer SPF15?

Přestože jsou oba produkty zmatňující hydratační krémy s ochranným faktorem, NOVÝ Clearing Defense SPF30 je více inovativní, technologicky vyspělejší a efektivnější. Obsahuje vyšší ochranný faktor a technologii EnviroShield, která pomáhá chránit pokožku před UV zářením, znečištěním, make-upem a dehydratací pleti bez ucpávání pórů. Obsahuje rovněž patentovanou technologii TT, která spolupracuje s mikrobiomem pleti a zajišťuje dlouhotrvající matný vzhled.

Proč pleť se sklonem k tvorbě akné potřebuje ochranu?

UV záření, znečištění prostředí, make-up a dehydratace může akné a mastnotu pleti zhoršovat. UV záření a poškození volnými radikály (pocházejícími ze znečištěného prostředí) narušuje bariéru pleti a způsobuje ztrátu vlhkosti a dehydrataci pleti. To podněcuje mazové žlázy k nadměrné aktivitě. Nadměrné množství séba se mísí s odumřelými buňkami pleti a make-upem a zanáší póry, což způsobuje zánět. Slunce také ztmavuje jizvy po akné, kterou jsou velmi citlivé na sluneční světlo.

Obsahuje chemický ochranný faktor nebo fyzický ochranný faktor?

Clearing Defense SPF30 obsahuje chemický ochranný faktor.

Na kterou část těla by se měl produkt Clearing Defense SPF30 používat?

Tento produkt byl navržen pro pleť običeje a krku. Nepoužívejte v oblasti očí.

Pro kterou věkovou kategorii je tento produkt vhodný?

Produkty Clear Start jsou ideální pro dospívající a pro klienty ve věku okolo dvaceti let.

Jaký je rozdíl mezi produkty Clear Start a nyní Active Clearing?

Produkty Clear Start jsou určeny pro mladší pleť, která je náchylnější k tvorbě zánětů způsobených nadměrným množstvím mazu. Produkty Active Clearing byli vyvinuty pro zralejší pleť, která je náchylnější k tvorbě zánětů způsobených hormonální nerovnováhou, s pomalejší obnovou buněk a postiženou hyperpigmentací.

Pálí nebo štípe tento produkt?

Nikoliv. Pokud se u vás objeví reakce na tento produkt, doporučejeme, abyste ho přestali používat a informujte svého pleťového terapeuta.

Je tento produkt vhodný pro vegany?

Ano, všechny produkty Clear Start jsou cruelty-free, bez lepku a vhodné pro vegany. Žádný z těchto produktů navíc neobsahuje umělá barviva a vůně.

Je nutné tento produkt používat společně s jinými produkty Clear Start?

Nikoliv. Přestože jsou produkty Clear Start vyvinuty tak, aby se vzájemně doplňovaly, produkt Clearing Defense SPF30 bude pokožku chránit bez ohledu na aktuální režim péče o pleť.