Výhradní distributor značky Dermalogica pro ČR a SR

Se stárnutím pleti se nemusíte smířit. Zjistěte, jak zvrátit běh času!

how-does-skin-age-model-banner-Kristina_850x465_crop_center

 

 • Že hraje hlavní roli ve stárnutí pleti genetika? Pravda je jiná, až 50 % známek stárnutí má na svědomí působení okolního prostředí.
 • Stárnutí pleti urychluje UV záření, znečištění, stres, klima i nedostatek spánku.
 • Zastavte předčasné stárnutí a vraťte pleti mladistvost aktivní péčí a snížením zatěžujících faktorů na minimum.

 

Genetiku často označujeme jako hlavního viníka stárnutí pleti. Ve skutečnosti má na ní až z 50 % vliv okolní prostředí. Výraznou roli ale hraje i pravidelná péče. Zjistěte, jaké faktory stárnutí pokožky urychlují a jak mu co nejefektivněji zabránit.

Co způsobuje viditelné známky stárnutí pleti?

Jak na naši pleť působí nedostatek spánku nebo třeba nadmíra stresu, vidíme v zrcadle. Za linkami a vráskami a povadlou a mdlou pletí ale mohou být i jiné důvody. Klima, působení UV záření, znečištěné okolní prostředí, to vše stárnutí pleti urychluje. Významný vliv těchto faktorů na pleť je ale vlastně dobrou zprávou. Znamená totiž, že je můžeme na rozdíl od genetiky do značné míry ovlivnit. 

Jak známky stárnutí pleti minimalizovat?

Recept proti stárnutí pleti je jednoduchý: maximálně ji před negativními vnějšími faktory chraňte. Vyhlašte konec probdělým nocím, nedostatečné hydrataci a dalším zlozvykům, které jste si vypěstovali. Jedině tím, že o své tělo budete správně pečovat zevnitř i zvenku, je možné stárnutí pleti minimalizovat. Podívejte se na pár základních rad, jak začít:

 • Nastavte si pravidelný spánkový režim a každý den ulehněte do peřin na 7 až 8 hodin.
 • Pijte ještě více vody! Dehydratace se projeví nejen zhoršeným výkonem či bolestí hlavy, ale velmi rychle se odrazí i na pleti.
 • Za mdlým vzhledem pleti mohou stát průmyslově zpracované potraviny, vyhýbejte se jim.
 • Vždy se při pohybu venku chraňte krémem s ochranným faktorem. A to i ve dnech, kdy je slunce za mraky, nebo v zimě. Znečištění a škodlivé UV paprsky mohou vést ke vzniku hyperpigmentace, tmavých skvrn i jemných linek a vrásek a vhodná SPF ochrana je tak klíčová.

Začněte s aktivní péčí o pleť

Pravidelná péče o pleť je v boji proti stárnutí pokožky velmi podstatná. Nestačí ale jen poctivé mazání krémem, důležitý je správný výběr kosmetiky. Pokud se potýkáte právě s příznaky stárnutí, sáhněte po produktech Phyto Nature.

 

Phyto_Nature_Firming_Serum_Primary_FRONT

Krok 1: Sérum

Sérum Phyto-Nature Firming Serum obsahuje zpevňující a liftingovou fázi, takže představuje kombinaci dvou účinných sér v jednom. Klinické studie potvrdily, že již po jediné aplikaci minimalizuje jemné linky a po 4 týdnech uvidíte zmírnění viditelných vrásek. Celkově tak dokáže omladit pleť o 4 roky! Tajemství úspěchu tkví v jeho složení, které kombinuje vysoce aktivní rostlinné látky s biomimetickou technologií:

 • Biomimetické peptidy se safírovými vazbami zpevňují pleť a posilují její obranyschopnost.
 • Amazonská Camu Camu, divoká rostlina z deštných pralesů, pochází z udržitelných zdrojů z Peru a pomáhá prodlužovat zářivost pleti.
 • Kyselina kávová z madagaskarských zelených kávových zrn působí na mikrobiom pleti, pomáhá s její obnovou a zmírňuje viditelnost jemných linek a vrásek.
Oxygen Liquid Cream_Front

Krok 2: Hydratace

Zpevňující a hydratační krém Phyto Nature Oxygen Cream pomáhá stárnoucí pleť okysličit a vdechuje jí tak nový život. Podle klinických studií uvidíte výsledky už po prvním týdnu používání –⁠ pleť bude pevnější, vypnutější, vrásky budou méně viditelné a celkově bude pokožka omlazená o 4 roky! I zde hraje podstatnou roli složení, které obsahuje fytoaktivní látky, jež pomáhají pleti lépe vstřebávat a využívat kyslík. Okysličení pak pomůže k revitalizaci, posílení a zpevnění.

 • Semena ptačího zobu lesklého (Ligustrum lucidum), glykogen a květy lichořeřišnice (Nasturtium) optimalizují okysličování pleti a zajišťují její pevnost a oživení.
 • Adaptogenní kozinec blanitý (Astragalus) pokožku vyhlazuje a vypíná, skvalan a kořen lufy zajišťují její zpevnění.
 • Kamélie, bohatá na antioxidanty, dodává zklidnění a podporuje odolnost pleti.

 

Chcete zjistit více o tom, které produkty péče o pleť jsou pro vás vhodné? Navštivte pleťového terapeuta Dermalogica ve svém okolí a nechte si sestavit režim zcela na míru.