Dvojí čištění znamená, že si pleť vyčistíte dvakrát, nejprve čisticím produktem na bázi oleje a poté produktem na bázi vody nebo povrchově aktivních látek.

Dvojí čištění Dermalogica Double Cleanse – neboli tajemství zdravé a výjimečně čisté pleti – je způsob, jak jednoduše odstranit nános make-upu, zbytků produktů a mastných usazenin, a umožnit tak vašemu doporučenému čisticímu produktu Dermalogica proniknout do větší hloubky a zajistit tak profesionální úroveň vyčištění.

Proč byste měli provádět dvojí čištění?

Ať už si myjete obličej každý den ráno a večer nebo ne, může vás překvapit, co všechno na pleti ještě zůstane po jednom vyčištění.

Nečistoty pocházející z okolního prostředí a vzduchu, stejně jako kosmetické produkty, jako jsou krémy s ochranným faktorem a voděodolný make-up, ulpívají s přirozeně lepkavým sébem (mazem) na pleti a ke konci dne na ní vytváří silný, mastný a voskovitý film. Brr.

Jestli jste jako většina lidí, strávíte čištěním pouze 20 sekund s použitím běžných čisticích pleťových produktů nebo odličovacích ubrousků. To ale na odstranění všech těch nánosů nečistot nestačí. Na pleti zůstane přebytek mazu, zbytky make-upu, nečistot a špíny, což zapříčiní bezvýrazný a mdlý vzhled pleti a znemožní vašim pleťovým produktům, aby poskytovaly tu nejlepší péči. Ani dvojí čištění stejným čisticím produktem nezajistí kýžený výsledek.

Jak nám říká chemie, „podobné elementy se přitahují“, a proto Dermalogica vyvinula techniku dvojího čištění Double Cleanse, která zahrnuje první vyčištění produktem se složením na bázi oleje, který umí narušit a rozpustit vrstvu mastného nánosu a dokáže vyčistit pleť do větší hloubky.

 

Krok nula: PreCleanse Balm

Vmasírujte do pleti originální olej PreCleanse, nebo jeho balzámovou verzi PreCleanse Balm, který naváže a důkladně rozpustí vrstvu nánosu. Poté navlhčenými prsty masírujte alespoň 1 minutu a důkladně smyjte z pleti.

Krok jedna: Čisticí produkt

Umyjte si obličej vaším oblíbeným čisticím produktem Dermalogica, který odstraní všechny zbytky nečistot.

A výsledek? Důkladné vyčištění, které vám zajistí tu nejzářivější pleť každý den.

superfoliant-2