HLEDÁTE REŽIM PÉČE O CITLIVOU PLEŤ, KTERÝ BUDE OPRAVDU FUNGOVAT? ODPOVĚDÍ JE ULTRACALMING ™.

Citlivá pleť se u každého člověka projevuje různě. Ať už trpíte pouze občasnou citlivostí nebo trvalým podrážděním a zarudnutím, pomoci vám může řada UltraCalming™ od Dermalogicy. Řadu UltraCalming™ jsme vytvořili tak, aby byla řešením pro všechny nepříjemné projevy citlivé pleti bez ohledu na to, co je způsobuje – bez použití  jakýchkoli ingrediencí, které by mohly citlivost ještě zhoršovat.

Zakladatelka značky Dermalogica Jane Wurwand vlastně vytvořila řadu UltraCalming™ tak, aby bylo možné v případě potřeby produkty použít bez vody – a aby tedy byla vhodná i pro tu nejcitlivější pleť s bolestivými projevy podráždění.

Podívejte se na osobní příběh citlivé pleti Jane Wurwand

Kombinace přírodních rostlinných výtažků v řadě UltraCalming může pomoci zmírnit projevy citlivé a podrážděné pleti, aniž by narušila její přirozený hojivý proces. Mnoho produktů v řadě UltraCalming™ obsahuje také náš exkluzivní komplex složek UltraCalming™ Ingredient Complex, zahrnující oves setý, zázvor, derivát heřmánku bisabolol a výtažek z kořene punarnavy, které pomáhají zmírnit zarudnutí a podráždění. Žádný produkt řady UltraCalming™ navíc neobsahuje lanolin, alkohol, minerální olej, umělé parfemace nebo barviva, která mohou citlivou pleť poškodit.

Vyzkoušejte pro začátek naše UltraCalming™ Duo a uvidíte, jak snadné je začlenit řadu UltraCalming™ do běžné péče o pleť! Duo výrazně zklidňujících produktů účinně ulevuje citlivé pleti, hydratuje ji a obnovuje díky přírodnímu ovesnému oleji a výtažkům z jablka a opuncie. Každý z produktů je účinný sám o sobě a dohromady UltraCalming™ Duo působí synergicky tak, aby zklidnilo akutní zarudnutí, podráždění a dehydrataci a zároveň předcházelo vzniku zánětů v budoucnu.