Výhradní distributor značky Dermalogica pro ČR a SR

Našli jsme dokonalou noční péči o pleť

Noční péče o pleť dermalogica

POUŽITÍ SPECIÁLNÍHO NOČNÍHO KRÉMU JE SKVĚLÝ ZPŮSOB, JAK PODPOŘIT NOČNÍ REGENERAČNÍ PROCES PLETI. VÍTE VŠAK, ŽE POKUD OPTIMALIZUJETE SVOU KAŽDODENNÍ NOČNÍ PÉČI O PLEŤ, POMŮŽETE VAŠEMU NOČNÍMU HYDRATAČNÍMU PRODUKTU ODVÉST TU NEJLEPŠÍ PRÁCI? ZDE JE PÁR JEDNODUCHÝCH ZPLEPŠOVÁKŮ, DÍKY NIMŽ BUDE VÁŠ NOČNÍ KRÉM JEŠTĚ ÚČINNĚJŠÍ - A VAŠE PLEŤ ZÁŘIVÁ HNED PO PROBUZENÍ.

 

Čištění

Všechny produkty – včetně těch hydratačních – působí nejlépe na čisté pleti. Doporučujeme začít s dvojím čištěním Dermalogica, které rozpustí vrstvu mastných usazenin, poté odstraní nečistoty a odhalí vaši zatím nejčistší pleť.


Tonizace

Tonikum je klíčem k tomu, aby vaše produkty pleťové péče opravdu fungovaly. Použijte jej před spaním pro vyrovnání pórovitosti pleti (přeloženo: pro přípravu na to, aby vstřebala aktivní složky hydratačního produktu) a ochranu proti útokům vlivů z okolního prostředí.

 

Péče

Každý člověk má jinou pleť a ta se neustále mění v závislosti na změnách ročních období, životního stylu a dalších faktorů. Každou noc proto aplikujte, coby součást pravidelné péče o pleť, speciální péči určenou pro potíže s pletí, s jakými se zrovna  potýkáte.

 

Vrstvení

Inspirace pro dermální vrstvení pochází z korejských rituálů krásy, přičemž se jedná o akt nanášení několika vrstev produktu na čistou pleť. Vrstvení umožní pleti vstřebat větší množství hydratačních složek a vy se tak můžete těšit ze zdravě vypadající a zcela hydratované pleti.

Je to jednoduché: Naneste malé množství produktu na pleť celého obličeje a krku. Po chvíli, dokud je pleť ještě vlhká, vklepejte do pleti další část, opakujte až pětkrát. Tato technika se skvěle hodí pro tonika, produkty speciální péče a hydratační produkty s lehounkým složením, jako je Sound Sleep Cocoon™!