Výhradní distributor značky Dermalogica pro ČR a SR

ošetření

Moderní technologie, pečlivě vybrané a maximálně účinné produkty a především lidský dotek – to vše vás čeká během profesionálního ošetření Dermalogica. Prozkoumejte nabídku služeb, vyhledejte nejbližší salon a zajistěte si tu nejkrásnější pleť, jakou jste kdy měli!

 

expresni-osetreni-facemapping-dermalogica

face mapping

Profesionální analýza je klíčem k poznání typu, aktuálního stavu a potřeb vaší pleti. V rámci FaceMappingu proto terapeut prozkoumá vaši pleť do hloubky, podívá se blíže na váš životní styl a na základě vaší komunikace nastaví péči vhodnou pro salonní ošetření i každodenní domácí rutinu.
Ošetření je vhodné pro

všechny typy pleti

 

Hlavní benefity

hloubková analýza pro sestavení vhodné péče

 


ikonka-hodiny

Ošetření zdarma k nákupu produktů v salonu

expresni-osetreni-facefit-dermalogica

face fit

Nabitý kalendář nemusí znamenat zanedbávání péče o pleť. K malému zázraku totiž stačí i 10 minut. Během expresního ošetření FaceFit provede terapeut analýzu vaší pleti, zajistí jí základní péči a vy se stihnete seznámit s inovativními produkty Dermalogica a najít mezi nimi favority pro domácí zkrášlující rituály. Pokud potřebujete rychle vylepšit vzhled pokožky před speciální událostí nebo ji podpořit během náročného období, je toto ošetření ideální službou.

Ošetření je vhodné pro

všechny typy pleti

 

Hlavní benefity

expresní ošetření ideální před speciálními událostmi

 


ikonka-hodiny10 minut

osetreni-na-miru-pro-skin-dermalogica

pro skin 30, 60

Každá pleť je jedinečná a ošetření ProSkin se jí proto maximálně přizpůsobí. Na základě hloubkové analýzy pleti terapeut zjistí, co vaše pokožka aktuálně potřebuje, s jakými klíčovými problémy se potýká a samozřejmě zohlední i její stav a typ. Na základě toho sestaví desetiminutové bloky, které jí zajistí vhodnou péči. A ošetření se přizpůsobí i vašim časovým možnostem. V kosmetickém křesle tak můžete strávit 30 nebo 60 minut.

Ošetření je vhodné pro

všechny typy pleti

 

Hlavní benefity

personalizované ošetření na míru aktuálním potřebám pokožky

 


ikonka-hodiny30 nebo 60 minut

cilene-osetreni-pro-bright-dermalogica

pro bright

Cílem intenzivního ošetření Pro Bright je rozjasněná pokožka. Ve třech krocích proto působí proti tmavým skvrnám a nejednotnému tónu pleti, zlepšuje vstřebávání aktivních látek a dodává pokožce trojici složek pro její zářivý vzhled – vitamín C, niacinamid a hexylresorcinol.
Ošetření je vhodné pro

hyperpigmentaci, nejednotný tón pleti

 

Hlavní benefity

redukuje tmavé skvrny, rozjasňuje pleť, sjednocuje tón pokožky

 


ikonka-hodiny30 nebo 60 minut

cilene-osetreni-pro-firm-dermalogica

pro firm

Unavená a povadlá pleť potřebuje ošetření Pro Firm, které využívá pokročilé techniky pro její zpevnění a tonizaci. Součástí ošetření je exfoliace pokožky zajišťující revitalizaci a vyhlazení a také účinná masáž fascií, případně masáž pomocí gua sha kamene, která pomáhá zpevnit kontury dekoltu, krku a obličeje. Odcházet budete se svěží a prozářenou pokožkou plnou energie.


Ošetření je vhodné pro

unavenou a zralou pleť

 

Hlavní benefity

zajišťuje pevnější a vypnutější pleť, rozjasňuje pokožku

 


ikonka-hodiny

30 nebo 60 minut

cilene-osetreni-pro-clear-dermalogica

pro clear

Ošetření Pro Clear nastartuje vaši cestu za skutečně čistou pletí. Zahrnuje techniky pro uvolnění pórů, extrakci i přípravky s antibakteriálními látkami, které se postarají o jakýkoliv typ akné, ať už jde o černé tečky, nebo aktivní záněty. Péče zanesenou pleť čistí, zklidňuje projevy podráždění a redukuje pozánětlivou hyperpigmentaci.Ošetření je vhodné pro

aknózní a problematickou pleť

 

Hlavní benefity

čistí a zklidňuje zanícenou pokožku, redukuje ucpané póry

 


ikonka-hodiny

 30 nebo 60 minut

cilene-osetreni-pro-calm-dermalogica

pro calm

Cílené ošetření, které pomáhá citlivé pleti najít ztracenou rovnováhu. Mírní veškeré projevy citlivosti pokožky, redukuje zarudnutí a podporuje přirozenou bariéru pleti. Po ošetření je pokožka zklidněná, hydratovaná a jemná na dotek.

Ošetření je vhodné pro

citlivou a začervenalou pleť

 

Hlavní benefity

zklidňuje pokožku a redukuje začervenání, hydratuje

 


ikonka-hodiny30 nebo 60 minut

doplnkove-osetreni-pro-eye-flash-dermalogica

pro eye flash

20 minut věnovaných pouze pokožce očního okolí, to je ošetření Pro Eye Flash. O citlivou oblast pomocí účinných AHA kyselin a rostlinných výtažků pečuje profesionální peeling Pro Power Eye Peel, který vyrovnává texturu pleti, minimalizuje jemné linky a vrásky a podporuje buněčnou obnovu. Oční kontury tak získávají zpevnění, vyhlazení a rozjasnění.Ošetření je vhodné pro

všechny typy pleti

 

Hlavní benefity

vyhlazení a rozzáření očního okolí

 


ikonka-hodiny20 minut

doplnkove-osetreni-pro-extract-dermalogica

pro extract

Ošetření Pro Extract můžete vyzkoušet jako samostatné ošetření, nebo jej lze přidat jako doplňkový modul k dalším službám. Během 20 minut pleťový terapeut profesionálním způsobem vyčistí vaši pleť a zbaví ji černých teček.Ošetření je vhodné pro

všechny typy pleti

 

Hlavní benefity

profesionální čištění pleti


 


ikonka-hodiny

20 minut

pokrocile-osetreni-pro-power-peel-dermalogica

pro power peel 30, 60

Linky, vrásky, hyperpigmentace, akné – pro všechny tyto projevy je určené ošetření Pro Power Peel. Na základě profesionální analýzy pleti vám terapeut připraví personalizovanou péči a během 30 nebo 60 minut nabídne pleti hloubkovou exfoliaci a obnovu pokožky pro dokonale hebký povrch.


Ošetření je vhodné pro

aknózní pleť, hyperpigmentaci, jemné linky a vrásky

 

Hlavní benefity

obnovení povrchu pleti, hebká pokožka, cílení na tmavé skvrny a hyperpigmentaci

 


ikonka-hodiny30 nebo 60 minut

pokrocile-osetreni-pro-microneedling-dermalogica

pro microneedling

Pokročilé ošetření využívající mikrojehličkování kombinuje inovativní techniky, vysoce účinné aktivní látky profesionální kvality a vylepšenou technologii Dermalogica. Během 60 minut zmírňuje viditelnost linek a vrásek, redukuje tmavé skvrny, zjemňuje póry a zanechává pokožku krásně rozjasněnou.Ošetření je vhodné pro

jemné linky a vrásky, rozšířené póry

 

Hlavní benefity

redukce viditelných linek a vrásek, zjemnění pórů, rozjasnění pleti

 


ikonka-hodiny

60 minut

pokrocile-osetreni-pro-nanoinfusion-dermalogica

pro nanoinfusion

Ošetření Pro Nanoinfusion využívá unikátní technologii Dermalogica a za pomoci pera se speciálními miniaturními hroty exfoliuje pokožku, vyhlazuje její texturu a usnadňuje pronikání účinných látek. Výsledkem je zmírnění projevů stárnutí, redukce jemných linek a vrásek, hydratace a rozjasnění pokožky.


Ošetření je vhodné pro

vyhlazení textury pokožky, dehydratovanou pleť

 

Hlavní benefity

hladší textura pokožky, hydratace


 


ikonka-hodiny

60 minut

pokrocile-osetreni-pro-luminfusion-dermalogica

pro luminfusion

Tři účinné techniky pro rozjasněnou a mladistvou pleť – ošetření Pro Luminfusion kombinuje sílu retinolového peelingu pro obnovení povrchu pleti, technologii Nanoinfusion dodávající aktivní složky do hloubky pokožky a terapii LED červeným světlem pro zmírnění projevů stárnutí a rozjasnění pokožky.
Ošetření je vhodné pro

rozjasnění pokožky, nejednotný tón pleti

 

Hlavní benefity

navrací pokožce zářivost, redukuje projevy stárnutí

 


ikonka-hodiny

45 minut

pokrocile-osetreni-pro-retinol-dermalogica

pro retinol

Ošetření Pro Retinol využívá vysoce efektivního retinolu a jeho účinky ještě podporuje kombinací s technologií Nanoinfuse. Výsledkem je revitalizovaná, hladší a pevnější pleť.


Ošetření je vhodné pro

revitalizaci pleti

 

Hlavní benefity

obnova a zpevnění pokožky

 


ikonka-hodiny

30 minut